NewsletterFacebook

55. urodziny Kina Luna

Świętuj z Luną 55-te urodziny!

Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami urodzin Luny już w sobotę 22 lipca o godz. 19:00!

W programie premierowy pokaz filmu "Paryż może poczekać", wino od Barefoot Wine & Bubbly, tort od Przystanku Piekarnia i impreza we francuskim klimacie - nie zabraknie takich wykonawców jak Serge Gainsbourg, Emanuelle Seigner czy Carla Bruni.

W trakcie zabawy zapraszamy również do wzięcia udziału w aukcji fotosów filmowych, które już od kilku dni można oglądać w naszym foyer.

Zapraszamy do wspólnego świętowania urodzin kina Luna!

Bilety:
pojedynczy - 29 zł
dla pary - 55 zł - przy zakupie przez stronę kina należy wybrać bilety Urodziny 1/2 oraz Urodziny 2/2 po 27,50 zł każdy

O filmie:
PARYŻ MOŻE POCZEKAĆ
Paris can wait, komedia romantyczna, USA, 2016, reż. Eleanor Coppola, 92 min
Eleanor Coppola w swoim najnowszym filmie opowiada historię Anne. Jej życie to spełnienie marzeń – jest żoną Michaela, bogatego producenta z Hollywood i zwiedza cały świat, towarzysząc mu w jego podróżach. Michael jednak jest ciągle zajęty i zapracowany, przez co uczucie między parą zaczęło się wypalać. Teraz producent musi służbowo wyjechać z Cannes do Budapesztu, jednak Anne zmęczona ciągłymi podróżami postanawia wrócić do Paryża. Niespodziewanie przyjaciel i współpracownik Michaela, Francuz Jacques proponuje, że zawiezie ją tam autem. Planowana trasa ma zająć 7 godzin, jednak zamienia się w dwudniową wycieczkę pełną smacznych potraw, doskonałego wina, pięknych widoków i... odrobiny romansu. W rolach głównych Diane Lane, Alec Baldwin i Arnaud Viard.

 

Partnerzy wydarzenia:
Barefoot Wine & Bubbly
Przystanek Piekarnia