NewsletterFacebook

Ab Ovo Vip-Ovo z gościem specjalnym Mikołajem Cieślakiem!

IMPRO to nowa forma teatralno-kabaretowa znana już na całym świecie i uwielbiana przez publiczność. To spotkania, w których widz jest niejako drugim aktorem, bierze czynny udział w sztuce, a nawet jest po części jej twórcą. To Jego bowiem sugestie decydują o przebiegu wieczoru!  
Śmiech do łez, zaskakujące pomysły, abstrakcyjne poczucie humoru, błyskotliwe puenty i nieprzewidywalne zwroty akcji – to wszystko na życzenie widza! W spektaklach AB OVO nie ma ani scenariusza ani reżysera, a aktorzy spełnią najbardziej kreatywne i karkołomne zadania od widowni!  
W ten sposób w ciągu 1,5 godziny przed oczami widowni przewija się cały repertuar tworzonych ad hoc komicznych scen.  
Show w wykonaniu Teatru Impro AB OVO to wybuchowa mieszanka inteligentnego humoru, piosenek i teatru.

Gramy z kim chcemy! No dobra, tak naprawdę to spełniamy swoje sceniczne marzenia... W ten wyjątkowy, niejako świąteczny wieczór, mamy okazję spotkać się na scenie z artystami których osobiście bardzo lubimy. Znane postaci szeroko pojętej kultury mają szansę zmierzyć się ze sztuką improwizacji, zapuszczając się w nierzadko niecodzienne rejony, u naszego boku! Wyobraź sobie stepującego Tuwima, albo Ordonkę śpiewającą italo disco! Przyszłe kultowe postaci już żyją pośród nas. Zapraszamy ich do zabawy! Pełen hedonizm!

Zapraszamy na show w piątek, 27 maja, godz. 20:00, gość specjalny VIP - MIKOŁAJ CIEŚLAK

PROMOCJA! PRZY ZAKUPIE DWÓCH BILETÓW W KASIE KINA - DRUGI BILET 50% TANIEJ!