NewsletterFacebook

Najbardziej romantyczne Walentynki

Spędź z nami Walentynki i zakochaj się w Lunie ♥ ♥ ♥

14 lutego zapraszamy na najbardziej romantyczną imprezę walentynkową!

W programie:

  • 19:00 - Ab Ovo VIPowo Walentynkowo – nasz ulubiony Teatr Improv w dubeltowym składzie z gościnnie występującą aktorką Weroniką Książkiewicz po raz kolejny udowodni, że nie ma nic bardziej seksownego niż szczery śmiech i nic bardziej zabawnego niż improwizowane skecze, grane pod dyktando publiczności!
  • 20:30 - wino od Barefoot Wine oraz walentynkowe konkursy z nagrodami również od Barefoot Wine oraz od Batidy prowadzone przez aktorów Teatru Ab Ovo we foyer kina
  • 21:15 - Kolejnym smakowitym kąskiem wieczoru walentynkowego będzie najbardziej oczekiwana polska komedia romantyczna w reżyserii Mitii Okorna z plejadą polskich znakomitych aktorów – „Planeta Singli”.

 

PLANETA SINGLI - komedia romantyczna, 2016, Polska, reż. Mitja Okorn 
Ania, niepoprawna romantyczka o nieco staroświeckim podejściu do damsko-męskich spraw, postanawia znaleźć sobie towarzysza życia. Z pomocą przychodzi najlepsza przyjaciółka i jej nastoletnia pasierbica, które dochodzą do wniosku, że najlepiej będzie skorzystać z aplikacji randkowej. Niestety pierwsza randka okazuje się niewypałem – umówiony z Anią mężczyzna nie stawia się na spotkaniu. Dziewczyna trafia jednak na Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi popularny satyryczny program telewizyjny. Choć pierwsze wrażenie wywierają na sobie nawzajem fatalne, wkrótce dojdzie między nimi do układu: Ania ma umawiać się na randki, a następnie opowiadać o nich Tomkowi, który wyśmieje najbardziej żałosne zachowania absztyfikantów oraz naiwność spotykających się z nimi kobiet w swoim show. Program okazuje się hitem. Co jednak stanie się, gdy Ania w końcu spotka swojego wymarzonego rycerza na białym rumaku?

 

Bilety w cenie 69 zł

UWAGA, NIE PROWADZIMY REZERWACJI NA TO WYDARZENIE.
MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU BILETU W KASIE LUB ONLINE.