NewsletterFacebook

Przyjaciele i wyobraźnia. Krótkie dla najmłodszych 4+

AAA

Mały smok kichnął i podpalił sobie dom. Potrzebuje pomocy, żeby ugasić pożar. Dmuchanie tylko wzmaga ogień. Smok znajduje Wilka i trzy małe świnki. Może oni mu pomogą?

Buźka i Dzióbek

Buźka jest psem a Dziubek ptakiem. Są najlpeszymi przyjaciółmi. Są wielkimi fanami skoków narciarskich. Ale tego dnia widząc ogrom śniegu za oknem sami postanawiają spróbować swoich sił.

Gderlaczek robi remont

Gderlaczek uwielbia jak jest ciemno. Denerwujący promyk słońca przeszkadza mu spać, wiec postanawia zrobić mały remont, żeby pozbyć się uporczywego światła. Rezultaty są jednak nieoczekiwane.

Iwan i wilk

Żeby stać się prawdziwym mężczyzną mały Iwan musi udowodnić swoją odwagę – musi zabić wilka. Nie jest to łatwe zadanie, zwłaszcza, ze Iwan z wilkiem polubili się od pierwszej chwili.

Patchworkowy lew

Patchworkowy lew ma problem: stracił umiejętność ryczenia! Czy jego patchworkowi koledzy znajdą sposób by mu pomóc?

Przygody Lili

Niektórym wydaje się że Lili jest malutka, bo ma 3 lata. Są w błędzie. Lili jest wystarczająco duża do bardzo wielu rzeczy i na pewno chce móc więcej niż się jej pozwala. Chce o wszystkim decydować, np. kiedy iść spać, co jeść i w co się ubrać. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy bo Lili robi wszystko po swojemu.

Ferie zimowe Rannego Ptaszka i Świstka

Jest lato ale leje jak z cebra. Mathilde jest znudzona. Gdyby to była zima to przynajmniej padałaby śnieg. Mathilde pojechałaby na ferie zimowe już teraz. Ranny Ptaszek I Świstak są wystarczająco mali żeby zrobić sobie zimowe ferie w zamrażarce. Zaczyna się niezła przygoda.

Sąsiadki

Nigdy się nie spotkały, ale uwielbiają się razem bawić. Okna ich pokoi wychodzą na siebie. Czy ich przyjaźń się zmieni kiedy jedna z nich odważy się w końcu przejść na drugą stronę ulicy?

Tygrysek

Wesoły Tygrysek jest namalowany na talerzyku. Ale kiedy zostawić go samego i jeśli na talerzu nie ma akurat nic smacznego do jedzenia  potrafi wyskoczyć na stół w poszukiwaniu dobrego kąska.

Czas trwania: 
55 min