NewsletterFacebook

Rockstar

Janardan Jakhar (Ranbir Kapoor) marzy o tym, żeby zostać gwiazdą rocka takim jak Jim Morrison. Jednak zamiast uznania ze strony publiczności spotykają go tylko kpiny i poniżenie.

Jest bliski zrezygnowania ze swoich marzeń, kiedy nagle uświadamia sobie, że wszyscy najwięksi artyści mieli ze sobą coś wspólnego; coś, co jego zdaniem uczyniło z nich wielkich - tragedię. Wszyscy doświadczyli bolesnych miłosnych zawodów, które uczyniły ich takimi, jakimi byli. W życiu Janardana nie było bólu. Chłopak stwierdza, że jżeli nie zrobi czegoś drastycznego, nigdy nie zostanie gwiazdą rocka.

Heer Kaul (Nargis Fakhri) jest najbardziej pożądaną dziewczyną w college’u – piękną, utalentowaną, arogancką, bogatą i niedostępną. Złamała wiele serc i Janardan ma nadzieję, że złamie też jego. Janardan zbliża się do niej tylko po to, żeby zostać odrzuconym.

Film opowiada o przemianie prostego, naiwnego chłopca w zranionego, zgorzkniałego mężczyznę oraz o podróży chłopaka z college’u w Delhi do międzynarodowej sławy. Bohater ostatecznie dostaje to, czego tak bardzo pragnął... ale za jaką cenę?

Gatunek: 
obyczajowy
Kraj produkcji: 
Indie
Rok produkcji: 
2011
Czas trwania: 
159 min
Reżyseria: 
Imtiaz Ali
Scenariusz: 
Imtiaz Ali
Obsada: 
Ranbir Kapoor, Nargis Fakhri, Aditi Rao Hydari
Premiera zagraniczna: 
11 Listopad 2011