NewsletterFacebook

StyLove Lunatyczki: Była sobie dziewczyna

"Była sobie dziewczyna" ("An Education", dramat, USA/Wielka Brytania, 2009, reż. Lone Scherfig)
Młoda, inteligentna dziewczyna dorasta w Londynie w latach sześćdziesiątych. Jej rodzina bardzo chce, by studiowała na Oksfordzie. Tymczasem ona wdaje się w szalony romans z poznanym w niezwykłych okolicznościach  mężczyzną, który obiecuje, że nauczy ją życia i miłości... Te niepowtarzalne lekcje będą się odbywały w luksusowych salach balowych i dyskotekach, zadymionych kafejkach Londynu i pod dachami dekadenckiego Paryża.

Po filmie odbędzie się warsztat.

Opis warsztatu:
Życie pisze dla nas różne scenariusze ale nie możemy zapominać, że to my w większości decydujemy o tym, jak żyjemy, kim jesteśmy i jakich wyborów dokonujemy. Jeśli chcemy być szczęśliwi i mieć realny wpływ na to, jak wygląda nasze życie, to nie możemy być jedynie obserwatorami a kreatorami naszej rzeczywistości.

Podczas spotkania dowiesz się między innymi:
- Czego chcę od życia i jak realizować plany i marzenia
- Dlaczego najważniejsza jestem ja
- Jak dokonywać wyborów

Spotkanie poprowadzi Justyna Krawczyk - właścicielka i założycielka firmy Jak Być Szczęśliwą Kobietą, licencjonowaną Style CoachTM, absolwentka prestiżowej szkoły Style Coaching Institute w Londynie, którą ukończyła z wyróżnieniem, uzyskując międzynarodowy certyfikat stowarzyszenia IASC. Jest doradcą i trenerem w zakresie zmiany wizerunku zewnętrznego oraz przemiany wewnętrznej. Jest autorką programu metamorfoz skierowanego do kobiet, pragnących zmienić swoje życie. Organizuje i przeprowadza szkolenia dla stylistów oraz spotkania biznesowe z zakresu roli wizerunku w biznesie oraz w życiu prywatnym.