NewsletterFacebook

StyLove Lunatyczki: Coco Chanel

Coco Chanel (biograficzny/dramat, Belgia/Francja, 2009, reż. Anne Fontaine, wyst. Audrey Tautou, Benoît Poelvoorde, Alessandro Nivola, Marie Gillian)
Fascynujący portret legendarnej Coco Chanel, wizjonerki, rewolucyjnej dyktatorki mody, istnej "diablicy o ludzkich pragnieniach". To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór ekstremalnej elegancji z nieśmiertelną małą czarną na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5. Szokujące przeżycia pozornie chłodnej i żądnej sukcesu kobiety, której najgłębiej skrywaną potrzebą okazała się potrzeba prawdziwej miłości. Poznacie wielką Ikonę Mody - Coco Chanel, której samotność była równie wielka jak jej sława. Opiekę nad kostiumami do tego filmu sprawował sam Karl Lagerfeld - mistrz autokreacji, wielki spadkobierca i kontynuator stylu Coco Chanel.

Przed filmem odbędzie się warsztat (ok. 30 min) prowadzony przez Justynę Krawczyk
Jak nie wpaść w sidła modowego terroru

- Moda, trendy – po co i dla kogo
- Jak zachować swój styl
- Być sobą to ważne również w modzie
- Żyć po swojemu – czy to daje szczęście?

Żyjemy w świecie wyznaczonych standardów, trendów i nakazów. Łatwo zapominamy o tym, co jest ważne, jak chcemy żyć i kim chcemy być. To również dotyczy mody i naszego wizerunku. Często naśladujemy innych w obawie przed odrzuceniem i negatywną oceną. W efekcie stajemy się kimś innym, zapominając, że najcenniejsze co mamy i to, co nas wyróżnia, to bycie sobą.

 

Drogie Lunatyczki!
Projektantka akcesoriów modowych Tie art - Akcesoria modowe Tie art - Anna Polońska - dla wszystkich uczestniczek spotkań w kobiecym cyklu w kinie Luna - STYLOVE LUNATYCZKI ufundowała kupony rabatowe.
Wszystkie akcesoria modowe Tie art dostępne na stronie http://annapolonska.pl/sklep objęte są 10 % zniżką.
Akcesoria Tie art to unikalne dodatki do wielu rodzajów strojów. Wyróżniają się efektowną formą, do której inspiracją są klasyczne krawaty. Połączenie tradycji z nowoczesnością daje nowe możliwości do interpretacji mody oraz kreowania swojego stylu.