NewsletterFacebook

Sylwester w kinie Luna!

Zapraszamy na Sylwestra do kina Luna!

W tym roku motywem przewodnim są broadwayowskie musicale!

Startujemy o 20:30 witając Państwa welcome drinkiem.

O 21:00 kontrolę przejmuje Ab Ovo Teatr Improv, który będzie bawił Państwa w specjalnym programie sylwestrowym aż do momentu, w którym będziecie tylko o krok od pęknięcia ze śmiechu ;-)

Następnie zapraszamy do foyer kina na poczęstunek (ciepłe i zimne przekąski), zabawę taneczną z DJ’em oraz noworoczny toast.

O 2:00 odbędzie się przedpremierowy pokaz komedii „Zupełnie Nowy Testament” (poniżej opis filmu).

 

Obiecujemy wyśmienitą zabawę osobom w każdym wieku!

Stroje tematyczne mile widziane :-)
 

Bilety: 125 zł w przedsprzedaży do 23 grudnia
150 zł od 26 grudnia
Uwaga, zakup biletów wyłącznie w kasie kina!
OD 22 GRUDNIA BRAK MOŻLIWOŚCI REZERWACJI INTERNETOWEJ - TYLKO ZAKUP BILETÓW (WYŁĄCZNIE W KASIE KINA)

 

Zupełnie Nowy Testament (Le tout nouveau testament), komedia, 2015, Belgia/Francja/Luksemburg, reż. Jaco Van Dormael, premiera 1 stycznia 2016 (113 min)
Występują: Benoît Poelvoorde, Yolande Moreau, Catherine Deneuve, Anna Tenta, Pili Groyne

Gdzie mieszka Pan Bóg? W Brukseli. Z rodziną, którą tyranizuje. Największą przyjemność sprawia mu bezmyślne oglądanie telewizji, dokuczanie żonie i wymyślanie praw, które coraz bardziej komplikują ludziom życie. Do czasu. Jego córka Ea nie może go już znieść i postanawia się zbuntować. Wykrada ojcu z komputera hasła i wszystkie tajemnice, dzięki którym będzie mogła urządzić świat zupełnie od nowa.

„Zupełnie Nowy Testament” to komedia w reżyserii Jaco Van Dormaela („Mr. Nobody”, „Ósmy dzień”) z Benoît Poelvoorde („Nic do oclenia”), Yolande Moreau („Serafina”) i Catherine Deneuve w rolach głównych.