NewsletterFacebook

Zacznijmy od nowa

Tytuł oryginalny: 

Begin Again

Twórca przebojowego „ONCE”, filmowej rewelacji 2008 roku (Oscar za najlepszą piosenkę), powraca podnoszącą na duchu komedią, która oczarowała publiczność festiwalu w Toronto!

Urzekającej w głównej roli KEIRZE KNIGHTLEY partnerują – debiutujący na dużym ekranie „najseksowniejszy żyjący mężczyzna” ADAM LEVINE z zespołu MAROON 5, jeden z Avengersów – MARK RUFFALO, raper MOS DEF, nominowana do Oscara gwiazda młodego pokolenia HAILEE STEINFELD oraz dwukrotnie nominowana do Oscara – CATHERINE KEENER.

Ona – Gretta (Knightley), początkująca piosenkarka i kompozytorka, znalazła się w Nowym Jorku, bo towarzyszy swemu chłopakowi (Levine) – wziętemu muzykowi, negocjującemu kontrakt życia. Są piękni, szczęśliwi, bogaci, świat zdaje się leżeć u ich stóp! On (Ruffalo), mieszkający od lat na Manhattanie producent muzyczny, powoli traci kontakt z rzeczywistością… Rozstał się z żoną (Keener), jego kontakt z dorastającą córką (Steinfeld) słabnie, a do tego właśnie wyrzucono go z pracy. Wizyta w małej knajpie, w której występuje Gretta, na zawsze odmieni życie tych dwojga...

Gatunek: 
muzyczny / komedia
Kraj produkcji: 
USA
Rok produkcji: 
2013
Czas trwania: 
101 min
Reżyseria: 
John Carney
Scenariusz: 
John Carney
Obsada: 
Keira Knightley, Mark Ruffalo, Hailee Steinfeld
Dystrybutor: 
Kino Świat International
Premiera polska: 
04 Lipiec 2014
Premiera zagraniczna: 
07 Sierpień 2013