NewsletterFacebook

Pure Powder Tour 2017

Wydarzenie trwa od: 
21 Październik 2017 -
17:00 do 23:00

IV edycja Pure Powder Tour w kinie Luna

21 października 2017 roku kino Luna gościć będzie finałowy przystanek Pure Powder Tour 2017. Organizatorzy przygotowali całą masę atrakcji dla fanów sportów zimowych. Zobaczymy najnowsze produkcje filmowe opowiadające o przygodach narciarzy i snowboardzistów przemierzających świat w poszukiwaniu śniegu, a w hallu kina zaprezentują się wystawcy oferujący wszystko co niezbędne do uprawiania freeride’u.

Podczas imprezy odbędzie się także premiera czwartego wydania drukowanego magazynu Pure Powder.

 

Program festiwalu:

17:00 – start imprezy i wystawy
19:30 – “Searching for Gold” – prod. Whiteroom Productions
20:10 – “Habit” – prod. Level 1 Productionsy
21:20 – przerwa
21:40 – “Snowmads“ – Fabian Lentsch
22:00 – “Rouge Elements” – prod. Teton Gravity Research

 

Bilety na całe wydarzenie w cenie 39 zł dostępne w kasie kina Luna oraz online.
Wstęp na samą wystawę jest bezpłatny.

 

Searching for Gold
Położenie na wysokości 4100 m nad poziomem morza, 500906 uncji złota rocznie, 2600 miejsc pracy, 12% kirgiskiego PKB, 15% wszystkich przychodów z podatków całego kraju, 50% eksportu. Dane na temat Kumtoru, największej kopalni złota w Kirgistanie, robią wrażenie, ale nie mają za dużo wspólnego z jazdą na nartach. Jednak jeżeli weźmiemy pod uwagę, że jest to najwyżej położona kopalnia na świecie, w której górnicy w poszukiwaniu złota zapuścili się daleko w pokryty lodowcami rejon góry Ak-Shirak, sprawa zaczyna robić się interesująca…
Trailer

 

Habit – prod. Level 1 Productions
Najnowsza produkcja słynnej wytwórni Level 1, prezentującej zawsze świeże spojrzenie na freeskiing. Ekipa słynie z niesamowitych akcji miejskich, kreatywnego podejścia do naturalnego terenu oraz spontanicznego podejmowania najdalszych podróży. Solidna dawka dobrego humoru, dystans do rzeczywistości oraz niesamowity poziom sportowy i realizacyjny, czynią filmy Level 1 pozycją obowiązkową dla każdego fana narciarstwa.
Trailer

 

Snowmads
Historia niezwykle ambitnego projektu realizowanego przez austriackiego freeridera Fabiana Lentscha. Po opuszczeniu cyklu zawodów Freeride World Tour, postanowił on zbudować terenowego kampera i wraz z zaprzyjaźnionymi riderami, filmowcami i fotografem, ruszyć na poszukiwania śniegu na wschód. W zeszłym roku na ekranie podziwialiśmy jazdę w takich krajach jak Grecja, Turcja, Gruzja, Iran, Azerbejdżan i Rosja. Tym razem Fabian skupił się na Grecji, w której w minionym sezonie zagościła niezwykle śnieżna zima.
Informacja o projekcie

 

Rogue Elements
Teton Gravity Research to jedna z najbardziej uznanych wytwórni filmów narciarsko-snowboardowych. Zlokalizowana jest w kultowej dla freeriderów miejscowości Jackson Hole, a jeżeli dodamy do tego najlepszą zimę dekady jaka zagościła tam w 2017 roku, to możemy spodziewać się niesamowitych wrażeń. Zresztą, wystarczy obejrzeć trailer!
Trailer

 

ppt

Filmy powiązane z wydarzeniem