NewsletterFacebook

Minimaraton włoski z filmami Paolo Genovese

Wydarzenie trwa od: 
10 luty 2018 - 21:00

Zapraszamy na minimaraton filmowy z włoskimi hitami reżysera Paolo Genovese! W programie świetnie przyjęty DOBRZE SIĘ KŁAMIE W MIŁYM TOWARZYSTWIE oraz przedpremierowo THE PLACE!

Sobota, 10 lutego, godz. 21:00!

 

The Place PRZEDPREMIEROWO - polska premiera 23 lutego 2018
dramat/thriller, Włochy, 2017, reż. Paolo Genovese, 105 min
Tajemniczy mężczyzna codziennie siedzi przy tym samym stoliku w tej samej restauracji, rozmawiając z osobami, które przychodzą do niego po nietypową pomoc. Każdy z gości okazuje się czegoś pragnąć, ma marzenie trudne w realizacji, jeśli w ogóle nie niemożliwe. Jednak dla mężczyzny wszystko jest wykonalne. „Możesz to osiągnąć”, powtarza każdemu. Ale warunkiem jest wykonanie specjalnego zadania, dzięki czemu spełni najskrytsze życzenie. Kim właściwie jest ten człowiek i kto wyznacza reguły dziwnej gry przy stoliku?
Pokaz o godz. 21:00

Zobacz zwiastun

 

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
Perfetti sconosciuti
komedia/dramat, Włochy, 2016, reż. Paolo Genovese, 97 min
Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania. Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać...
Pokaz ok. godz. 23:00

Zobacz zwiastun

 

Bilety na maraton dwóch filmów w cenie 37 zł

Bilety na sam film przedpremierowy w cenie 26/22/18 zł

Do każdego biletu na maraton darmowa kawa.

Miejsca nienumerowane.

 

mw

 

 

Filmy powiązane z wydarzeniem