NewsletterFacebook

Misiowe Poranki ekstra

Wydarzenie trwa od: 
07 Grudzień 2019 - 10:00

KINO LUNA MISIOWE PORANKI XVI Sezon

 

Misiowe Poranki to niepowtarzalna okazja do ciekawego, twórczego i rodzinnego spędzenia sobotnich przedpołudni w kinie Luna. Już od 16 lat zapraszamy do wspólnej rodzinnej zabawy. Na początek proponujemy krótki pokaz znanych i cenionych bajek. Po projekcji Misiowi Przyjaciele zapraszają do aktywnej rodzinnej zabawy z Misiem. Różnorodność zajęć i dodatkowe atrakcje pozwalają spędzić weekendowe przedpołudnia w miłej, rodzinnej atmosferze. Dodatkowo dla stałych bywalców mamy niespodzianki, dzieci które regularnie przychodzą na zajęcia otrzymują Misiowy Paszport, w którym zbierają misiowe pieczątki, po skompletowaniu 6 odbierają nagrody z kuferka prezentów od naszych przyjaciół firmy Granna, Nova Era i innych. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat i rodziców. 

 

Realizowany od 2013 roku OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL ANIMACJI “O!PLA” („O!PLA oznacza: „O! Polska Animacja”, ale też „Oh! People Love Animation”) jest próbą (od)budowania relacji pomiędzy polskim widzem (w każdym wieku!), a polską animacją autorską, a także – za sprawą projektów towarzyszących – promocją, w kraju i za granicą, jednej z najważniejszych dziedzin polskiej sztuki. Festiwal O!PLA ma dwa podstawowe filary: odbywa się w bardzo wielu miejscowościach (w 2019 ponad 100.), zaś Jurorami są sami widzowie. Ósma edycja festiwalu odbędzie się w dn. 21.02 - 25.04.2020.

Strona O!PLA: www.polskaanimacja.pl

 

Bilety i aktualny plan i opis zajęć znajduje się na naszej stronie internetowej www.misioweporanki.pl

 

Grudzień 

 

7.12 KINO LUNA  -  Sobota godz. 10.00 - Warszawa ul. Marszałkowska 28

MIKOŁAJKI - ŚWIĄTECZNE ZABAWY I WIZYTA MIKOŁAJA

Misiowi Przyjaciele w ten wyjątkowy poranek Mikołaj wyruszył w podróż, by rozdać dzieciom upominki. Ogromnie dużo miał pracy, dlatego do pomocy wezwał na Misiowe Poranki wszystkich pomocników. Podczas zabaw pokaz bajek, mikołajkowe zabawy i Wizyta Mikołaja, który dla każdego dziecka przygotował Mikołajkowy upominek nie zabraknie też zdjęcia z Mikołajem.

W POSZUKIWANIU ZIMY (2018, 12’11”), Aleksandra Chrapowicka

POTWORNY DENTYSTA (2017, 03’23”), Ilona Rybak, Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie

BARDOU – DWA WILKI (2017, 3’), Anna Chrzanowska, Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu

BOO! (2014, 2’27”), Mat Mot, Domowe Studio EMEM

 

Zajęcia dla dzieci 2-7 lat z opiekunami - 1,5 h

Polskie Bajki – do 30 minut,  zabawy ok 1 h,

Bilety jak do kina / cena za bilet 25 zł od każdej osoby do nabycia na stronie www.misioweporanki.pl

lub bezpośrednio w kasie kina, również przed zajęciami do wyczerpania biletów

Szczegóły na:  www.misioweporanki.pl