NewsletterFacebook

Błękitek, mówiący wieloryb - spektakl dla dzieci

Spektakl jest absolutną nowością technologiczną. Łączy teatr, kino i udział publiczności w rozwoju akcji przedstawienia. Spektakl oparty jest na technologii interaktywnej animacji komputerowej, pozwalającej widzowi „na żywo” rozmawiać z postacią na ekranie. Robi to niesamowite wrażenie na uczestnikach widowiska. 

Skierowany jest do młodego widza w przedziale wiekowym 4-11 lat, ale animuje całą publiczność łącznie ze wszystkimi dorosłymi. Zawiera elementy edukacyjne, traktuje bowiem o ekologii, o tym jak dbać o środowisko naturalne, walczyć z zanieczyszczeniami, mówi o oszczędzności wody, recyclingu, ponadto barwnie opowiada o podwodnym świecie zwierząt. Przedstawienie jest pełne wartkiej akcji i humoru, porywa zarówno dzieci jak i rodziców.

W spektaklu występuje trzech aktorów na żywo, znanych z seriali telewizyjnych, którzy dzieciom i młodzieży kojarzyć się mogą również z wielu ról dubbingowych.

Ponadto gościnnie - Piotr Gąsowski (z ekranu) oraz Tomasz Knapik (którego głos prowadzi całość przebiegu akcji jako „Komputer”).

Jednak elementem, który najbardziej zachwyca widzów jest główny bohater spektaklu – Błękitek, mówiący wieloryb.

Więcej informacji o spektaklu: www.mowiacywieloryb.pl

 

Uwaga! Rezerwacji biletów można dokonać przez dział Rezerwacje na stronie.
Odbiór rezerwacji oraz zakup biletów wyłącznie w kasie kina Luna.

Czas trwania: 
75 min
Reżyseria: 
Mariusz Krzemiński
Scenariusz: 
Mariusz Krzemiński
Obsada: 
Beata Sadkowska, Jagoda Stach, Artur Pontek, Mariusz Krzemiński
Dystrybutor: 
T-Art PL Artur Pontek