NewsletterFacebook

Noc reklamożerców 2023

Zapraszamy do udziału w 43 edycji Nocy Reklamożerców. Na uczestników czeka ponad 350 najlepszych i najgorszych reklam z całego świata , 5 godzin szalonej zabawy.

Noc Reklamożerców to unikalna na świecie impreza, spektakl złożony wyłącznie z reklam. Obok festiwalu w Cannes to największe międzynarodowe święto reklamy. Organizowana jest od 43 lat, w 50 krajach na świecie. To jedna z najstarszych organizowanych nieprzerwanie imprez na świecie. W tym roku w Polsce odbędzie się po raz 30.


Co roku w polskiej Nocy Reklamożerców biorą udział setki fanów reklamy i dobrej zabawy. Każdy widz otrzymuje przy wejściu gwizdek by mógł wyrażać swój zachwyt lub irytacje.


Najlepsze i najgorsze, najnowsze i najstarsze, z Europy i antypodów , śmieszne i dramatyczne, żałosne i zachwycające – czeka nasz Noc Pełna atrakcji i kontrastów.


Będzie dużo kina akcji, dużo proszków do prania, adrenaliny, dezodorantów i szamponów, gwiazd kina, warzyw i owoców, miłosnego napięcia, zwierząt, które śpiewają i dużo, dużo hunoru.


Magiczna podroż w reklamowym czasie od 1980 do 2000.


Czyli , jak co roku, szalon noc, szalonych pomysłów dla szalonej publiczności Wreszcie reklama nie będzie przerywana filmami

 

Noc Reklamożerców 2024 odbędzie się 22 marca 2024 w kinie Luna o godzinie 21.


Ceny biletów na Noc Reklamożerców 2023
normalny – 40zł
ulgowy z ważną legitymacją studencką – 35zł


Noc Reklamożerców na świecie: http://www.adeater.com/