NewsletterFacebook

Sylwester w Lunie 2019

Drodzy Lunatycy i Widzowie Luny!

 

Zapraszamy do spędzenia kolejnego niezapomnianego Sylwestra w Lunie (a Ci, którzy choć raz go z nami spędzali wiedzą, że nie są to czcze przechwałki )!

 

W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa już tradycyjnie 2 tytuły filmowe oraz imprezę taneczną w naszym foyer.

 

Zapraszamy od godz. 19:45 serwując welcome drink na dobry początek.

 

O godz. 20:30 na sali A przedpremierowy pokaz  filmu „Judy”. To historia cudownego dziecka sceny i wielkiego ekranu. Dziewczynki, która podbiła świat i dorosła… aby zmierzyć się z samotnością, nieszczęśliwymi związkami i nieudanymi małżeństwami, a w końcu z kresem kariery. To historia JUDY GARLAND, zagrana wybitnie przez inną, dawną nieoglądaną gwiazdę – RENEE ZELLWEGER, która tą rolą wraca do pierwszej ligi Hollywood i otrzymała za nią już kilka nominacji do prestiżowych międzynarodowych nagród!

Po filmie (ok. 22:30) zaprosimy Państwa do wspólnej zabawy z DJ’em w foyer kina.

Z uwagi na klimaty filmowe motywem przewodnim imprezy będą lata 50-te i 60-te, ale (jak to w Lunie), jest to tylko ogólna inspiracja i z pewnością przekrój gatunków muzycznych będzie dość szeroki :)

Jednocześnie można będzie skorzystać z cateringu w formie szwedzkiego stołu (ciepłe i zimne przekąski) serwowanego na sali B ( szczegółowe menu w załączeniu ).

 

O północy wzniesiemy wspólny toast noworoczny lampką wina musującego (dodatkowo w cenie biletu 3 shoty wódki w naszym barze).

 

Około godziny 2:30 rozpocznie się premierowy pokaz filmu „Pan T.” – polskiego komediodramatu ze świetną rolą, również wracającego po dłuższej przerwie, PAWŁA WILCZAKA. Film to opowieść z życia powojennej Warszawy, nawiązująca do historii pisarza, piewcy jazzu i mody egzystencjonalnej, bikiniarza - Leopolda Tyrmanda.

 

Jeśli chodzi o dress code stawiamy na lata 50-te i 60-te. Mile widziane klimaty bikiniarskie u Panów i elementy hollywoodzkiego blichtru u Pań :)

 

ZAPRASZAMY!

 

Bilety dostępne w kasie kina i online!

Przedsprzedaż do 23 grudnia: 169 zł z kartą Lunatyka / 189 zł normalny

Cena po 26 grudnia: 209 zł

 

Brak możliwości zwrotów biletów!

Brak rezerwacji biletów!

Miejsca numerowane.

Rok produkcji: 
2019
Czas trwania: 
144 min