NewsletterFacebook

W Trzech Osobach IMPRO SHOW

Improwizowane spektakle grupy W Trzech Osobach sprawiają wrażenie, że składają się z niezwiązanych ze sobą wątków/scen/skeczy/głupawek. A jednak z czasem ten misz masz okazuje się mieć jakieś połączenie, we wszystkim o coś zaczyna chodzić, szaleństwo zostaje doprowadzone do jasnej puenty. Przeważnie:) A jeśli danego wieczoru króluje chaos, to i tak jest śmiesznie! 

Ich nieokiełznana improwizacja odznacza się dzikim, szalonym tempem, absurdem oraz bezkompromisowością formy i treści. A przede wszystkim dużym pokładem frywolnego śmiechu. Jazda bez trzymanki.

Kacper Ruciński, Jakub Śliwiński i Wojciech Tremiszewski współtworzyli początki polskiej sceny impro w połowie zeszłej dekady. Improwizowali i improwizują w grupach W Gorącej Wodzie Kompani, Improskład, Peleton i Dzikie Węże, a także solowo. 
Do tego:
Ruciński - stand up comedy, telewizyjny program "Tylko dla dorosłych", Grupa Trzymająca Mikrofon, współautor scenariusza do filmu "Juliusz".
Śliwiński - koncertuje z looperem jako "Dźwiękowa podróż przez bełkot mózgu"
Tremiszewski - aktor Kabaretu Limo i serialu "Spadkobiercy", autor i wykonawca monodramu "Adama Mickiewicza liryczna próba odnalezienia się w branży rozrywkowej".

Zapraszamy i miłej jazdy bez trzymanki!

Bilety - 40 zł i 50 zł w dniu spektaklu.

Obsada: 
Kacper Ruciński, Wojciech Tremiszewski, Jakub Śliwiński