NewsletterFacebook

Noc Reklamożerców 2016

Wydarzenie trwa od: 
19 Listopad 2016 - 21:00 do 20 Listopad 2016 - 03:00

19 listopada zapraszamy do udziału w 36. edycji Nocy Reklamożerców!

Na uczestników czeka ponad 400  najlepszych i najgorszych reklam z całego świata oraz towarzysząca im przez całą noc impreza!

Noc Reklamożerców to unikalna na świecie impreza, spektakl złożony wyłącznie z  reklam. Obok festiwalu w Cannes to największe międzynarodowe święto reklamy. Organizowana jest od ponad 30 lat, w 40 krajach na świecie. W tym roku w Polsce odbędzie się po raz 24. Co roku w polskiej Nocy Reklamożerców bierze udział kilka tysięcy fanów reklamy i dobrej zabawy. Głównym tematem 36. Nocy Reklamożerców jest planeta Ziemia. Reklamodawcy oddają jej hołd poprzez przejmujące przesłania i niesamowite fotografie. 

W zeszłym roku ukazała się najnowsza część StarWars, a rynek został zalany reklamami łączącymi intergalaktyczne postaci z przeróżnymi rodzajami produktów. Mieliśmy okazję zobaczyć Lorda Vadera, Mistrza Yodę czy Chewbaccę w najdziwniejszych scenariuszach… Uwielbiamy kicz i jesteśmy z tego dumni!  Nasi przyjaciele z Chin są w stanie stworzyć zarówno najlepsze, jak i najgorsze reklamy na świecie.

Czy zauważyliście ogromną liczbę programów reality show, których przewodnim tematem jest gotowanie? Przygotowaliśmy kolekcję najlepszych krótkich filmów z Wielkiej Brytanii dotyczących pewnej marki masła, które stanowiły inspirację dla wielu późniejszych reklam (z lepszym lub gorszym skutkiem).  Te spoty reklamowe sprawią, że będziecie mieli ochotę pożreć ekran!

Przezabawna kolekcja spotów promujących portugalski festiwal filmów #LGBT Queer Lisboa zapewni tony śmiechu i rozszerzy spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość.

Będzie także nieco historycznie – w  naszych archiwach znaleźliśmy najstarszą na świecie jugosłowiańską reklamę, która zachęca do kupna pasty do zębów (1926).

So British -  Wielka Brytania zawsze była i będzie na czele kreatywności!

Gwiazdy filmowe użyczają swojego wizerunku rozmaitym markom, ale robią to również ze szlachetnych pobudek. W tym roku zobaczycie Matta Damona, Davida Beckhama, George’a Clooneya oraz całą plejadę pozostałych gwiazd w reklamach, wśród których znajdziecie poważne i zabawne produkcje, a także kilka, które są naprawdę sexy.

Meksyk w tym roku świętuje dwudziestolecie międzynarodowego pokazu Nocy Reklamożerców  i uraczy was porcją zaskakujących spotów reklamowych…

Noc Reklamożerców 2016  odbędzie się w tym roku 19 listopada o 21:00 w kinie Luna w Warszawie


W pozostałych miastach:
Kino Muza w Poznaniu
Kino Charlie w Łodzi
 

SPRZEDAŻ BILETÓW RUSZA W PONIEDZIAŁEK 24 PAŹDZIERNIKA!
Ceny biletów
w przedsprzedaży (24 października - 13 listopada):
normalny – 30 zł
studencki/Karta Lunatyka – 25 zł

Ceny biletów od 14 listopada do dnia imprezy:
normalny – 35 zł
studencki/Karta Lunatyka – 30 zł

Brak możliwości rezerwacji miejsc.
Zakup biletów możliwy online oraz w kasie kina.
Miejsca nienumerowane!

 

nr

Filmy powiązane z wydarzeniem