NewsletterFacebook

Wystawa i Aukcja Fotosów Filmowych

Wydarzenie trwa od: 
05 Lipiec 2017 - 12:00 do 22 Lipiec 2017 - 22:00

W dniach 5-22 lipca zapraszamy do kina Luna, gdzie można obejrzeć Wystawę Fotosów Filmowych prezentujących wybitne obrazy filmowe zebrane z różnych okresów w historii kina.

Dzięki agencji Billboard Art Gallery zaprezentujemy 70 unikalnych, oryginalnych zdjęć z filmów np. Ingmara Bergmna, Juliena Duvivera, Jeana Renoira i wielu innych.

Wystawa zakończy się 22 lipca aukcją zdjęć. To niepowtarzalna okazja do wzięcia udziału w prawdziwej aukcji. Zlecenia aukcyjne (oferty) można składać przez cały czas trwania wystawy.

 

Regulamin aukcji

Cena wywoławcza każdego oprawionego fotosu wynosi: 100 zł

Jak wziąć udział w aukcji?

- aby wziąć udział w aukcji wystarczy wypełnić kartę aukcyjną - wpisać imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy, podać oferowaną cenę  przy numerze fotosu (numery podane są w czarnym kółku na fotosie) oraz wrzucić kartę do kasety aukcyjnej. Oferty można składać przez cały czas trwania wystawy tj. w dniach 05-22.07.2017r.

- w dniu 22.07.2017r. o godzinie 17.00 oferty zostaną otwarte, o godzinie 18.00 oferty zostaną publicznie odczytane, aukcję wygra osoba która złożyła najwyższą ofertę i jest obecna na sali aukcyjnej. 

- w przypadku ofert o takiej samej wartości lub braku ofert nastąpi bardzo szybka dogrywka oferentów na sali aukcyjnej.

- opłaty za wygrane aukcje należy wnosić gotówką bezpośrednio po zakończeniu aukcji. 

To proste, więc zapraszamy do zabawy.