NewsletterFacebook

Muzyczne urodziny w Lunie

Muzyczne urodziny w Lunie

Urodziny muzyczne w Kinie Luna - idealny sposób na wyjątkowe świętowanie!

 

Chcesz zorganizować niezapomniane urodziny dla swojego dziecka? Zapraszamy do Kina Luna, gdzie oferujemy dwa wyjątkowe pakiety urodzinowe z muzycznym akcentem - dostępne w soboty i niedziele przed pierwszym seansem. Zarezerwuj swoje miejsce już teraz i spraw, aby urodziny Twojego dziecka były pełne radości, muzyki i wrażeń!

 

Sobotnie urodziny rytmiczne - warsztat umuzykalniający

 

To idealna propozycja dla rodziców, którzy pragną wprowadzić swoje dziecko w świat muzyki poprzez zabawę i aktywne doświadczenia. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poznać instrumenty perkusyjne, słuchać i doświadczać muzyki poprzez ruch. Pod okiem doświadczonej pedagog muzycznej i animatorki Anity Anny Wasilewskiej, dzieci spędzą niezapomniane 45 minut podczas swojej urodzinowej imprezy. Całość animacji trwa około godziny, a po wspólnej zabawie dzieci odbiorą poczęstunek i będą mogły wybrać film z aktualnego repertuaru kina.

 

Niedzielne urodziny muzyczne i perkusyjne

 

Jeśli Twoje dziecko marzy o grze na instrumencie, niedzielne urodziny muzyczne i perkusyjne to świetny wybór. Podczas 45 minut z animatorem, dzieci poznają specyfikę instrumentu, jakim jest werbel, nauczą się trzymać pałki i wydobywać dźwięk z instrumentów. Na koniec wspólnie wykonają piosenkę "Sto lat". Całość animacji trwa około 45 minut. Wszystko pod okiem dziennikarki magazynu Topdrummer - Jagody Jabłonowskiej.

 

Ogólne informacje

 

Urodziny organizowane są w soboty i niedziele przed pierwszym seansem (porankiem), z seansami filmowymi zaczynającymi się pomiędzy 11:00-11:30. Impreza urodzinowa startuje o godzinie 10:00 (organizatorzy mogą przybyć do kina na 9:30). Stół dla gości przygotowany jest na 20 osób, z możliwością zwiększenia ilości miejsc w zależności od zamówienia. Kino dostarcza skirting, obrus, kubeczki i talerzyki w cenie, natomiast tort i poczęstunek dla gości są nie wliczone w cenę wynajmu. Dzieci otrzymają mały popcorn i napój do wyboru w ramach wynajmu. Istnieje możliwość dobrania filmu z aktualnego repertuaru kina. Koszt wynosi 65 zł od osoby, z minimum 15 osób, jeden z opiekunów uczestniczy gratis. Dodatkowo, goście mogą skorzystać z 20% rabatu na barze. Dorośli towarzyszący dzieciom na seansie płacą zgodnie z cennikiem kina.

 

Nie czekaj, zarezerwuj niezapomniane urodziny muzyczne dla swojego dziecka w Kinie Luna już dziś!

 

Sprawdź dostępność terminów i zorganizuj wyjątkowe świętowanie, które będzie długo wspominane przez Twoje dziecko i jego przyjaciół. Zapewnij swojemu dziecku nie tylko znakomitą zabawę, ale także wartościowe doświadczenia muzyczne, które mogą zainspirować je na długie lata.

 

Więcej informacji i rezerwacje terminów można uzyskać, kontaktując się z nami pod adresem e-mail marketing@kinoluna.pl lub telefonicznie pod numerem 606 544 908 (pon-pt, w godzinach 9:30-18:00).